Logo

Politikalarımız

İptal / İade Şartları

Rezervasyon Değişikliği

Ön ödemeli rezervasyonunuzda, 0 850 582 17 37 nolu çağrı merkezimizden veya ilgili ofisin iletişim numarasından müşteri temsilcimize ulaşarak, araç, araç grubu, iade şube değişikliği ve rezervasyon tarihini değiştirebilir, ek ürün ekleyebilir ve çıkarabilirsiniz. Bazı değişiklikler, fiyat farklılıklarına neden olabilir.

Rezervasyon İptali

Ön ödemeli rezervasyonlar, rezervasyon saatinden 24 saat öncesine kadar hiçbir ücret kesintisi olmadan iptal edilebilir. Rezervasyon saatine 24 saatten az bir zaman kalmışsa ve iptal edilmek isteniyorsa toplam kiralamanın ilk gün bedeli iade edilmez. Bu durumda rezervasyon kira günü bir gün ise iade yapılmaz.

Web sitesi üzerinden Araç, araç grubu, lokasyon değişikliği yapılmak istenmesi durumunda orijinal rezervasyonun iptali gerekmektedir ve yukarıda yazılı iptal koşulları geçerlidir. İptalin ardından istenilen değişikliğe göre yeni ön ödemeli rezervasyon yapılabilir. Olası iptal durumlarında bedel kredi kartlarında 1-3 iş günü hesap kartlarında ise 7-14 gün içerisinde iade edilir.

Kiralama Erken İade

Kiralamanın başlamasının ardından aracın rezervasyon tarihleri aralığından önce iade edilmesi durumunda fiyat, aracın kullanılacağı gün sayısına göre tekrar hesaplanmaktadır. Eğer, tahsil edilen tutardan daha fazla bir ücret söz konusu olursa ekstra bir çekim yapılmaz. Yeniden hesaplanan fiyatlara göre iade söz konusu ise araç tesliminde ilgili ücretin iadesi yapılır.

Kiralama Uzatma

Kiralamanın başlamasının ardından aracın rezervasyon tarihleri aralığından daha uzun süre kiralama talebinin olması durumunda 0 850 582 17 37 nolu çağrı merkezimizden veya ilgili ofisin iletişim numarasından müşteri temsilcimize ulaşarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Uzama işlemlerinde güncel fiyat listesi üzerinden işlem yapılmaktadır.