Logo

Politikalarımız

Gizlilik Politikası

EŞMEN OTO KİRALAMA A.Ş. olarak kullanıcılarımızın verilerinin güvenliğine önem veriyoruz.

İnternet sitemizdeki formlar aracılığıyla adınız, e-mail adresiniz, irtibat numaranız vb. kişisel verilerinizi istiyoruz. İlgili veriler talep ve şikayetleriniz doğrultusunda sizinle iletişime geçmemize, fiyat tekliflerini ve rezervasyonlarınıza ilişkin elektronik onayınızı size iletmemize yardımcı oluyor.

Online promosyonlar

Sitemizde yer alan herhangi bir yarışmaya katılmanız halinde, gerektiğinde sizi bilgilendirebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi paylaşmanızı isteyeceğiz. Her yarışma ve promosyonun koşul veya kuralları değişebileceğinden, promosyon yarışma sırasında duyurulacaktır. Eğer 3. şahıslar üzerinden bir ödül verilmesi söz konusu ise, söz konusu bilgiler ödülün dağıtımı için 3. şahıs ile paylaşılabilir.

Online anketler

Herhangi bir online ankete katıldığınızda bazı kişisel bilgiler (yaşınız, geliriniz vb. demografik bilgiler) paylaşmanız istenebilir. Bu bilgilerin dilerseniz tamamını paylaşabilir veya hiçbirini paylaşmayabilirsiniz. Bu anketlerin sonuçları sitemizin işlevselliğini arttırmak ve sizlere daha iyi bir kullanıcı deneyimi yaşatmak amacıyla kullanılacaktır.

NOVACAR Hangi Bilgileri Topluyor?

Rezervasyon Bilgileri: Araç kiralama rezervasyonlarınız sürecinde sizden isim ve iletişim bilgilerinizi talep ediyor ve olası talep, şikayet, güncelleme konularında irtibata geçebilmek amacıyla kaydediyoruz.

IP Adresi: Sitemizi ziyaret ettiğinizde şahsınıza dair hiçbir bilgi içermeyip yalnızca Internet Servis Sağlayıcınızı tanımlayan IP adresinizi kaydediyor ve internet sitemizin trafik akışını daha etkin takip edebilmek amacıyla kullanıyoruz.

Kullanıcı Hesabı: Kullanıcılarımıza internet sitemizde bir kullanıcı profili oluşturma imkanı sunmaktayız. Bu yolla sonraki rezervasyon işlemlerinizi daha etkin ve hızlı gerçekleştirmenizi, dilediğiniz zaman kişisel verilerinizi görüntülemenizi ve düzeltmenizi sağlıyoruz.

NOVACAR Verilerinizi Nasıl Koruyor?

www.novacar.com.tr üzerinden gerçekleştirdiğiniz araç kiralama işlemlerinizde SSL adı verilen güvenlik/şifreleme teknolojisi kullanılmaktadır.

Müşteri profilinizin bir parçası olarak kayıt altına alınan tüm kişisel bilgiler, güvenlik kontrolleri ve prosedürlerinin hakim olduğu bir veri tabanında muhafaza edilmektedir.